Kidou Yuuto

Wygląd:

Kidou nosi czerwoną pelerynę ,a później zaczął nosić niebieską. Zawsze nosi niebieskie i szare okulary. Jego oczy są czerwone , a jego włosy plecione i wiązane . W seri GO , jego włosy są dłuższe . Nosi szary płaszcz , spodnie w podobnym kolorze, krawat, i parę Burgundii buty. Okulary są teraz większe.

Osobowość: Początkowo słuchał rozkazów Ray Darka ,a później jak zobaczył jakie Ray Dark ma zamiary to zaczął grać w swoją własną piłkę. 

odc_17_2  Kidou najpierw grał w drużynie kólewskich lecz po przegranej z Liceum Zeusa dołączył do Gimnazjum Raimon po to żeby wyrównać rachunki z Liceum Zeusa i tak z Raimon wygrali cały turniej Football Frontier, później po przyjeździe do Raimon zobaczyli że ich szkoła jest zniszczona więc Kidou dalej grał z Raimon żeby pokonać Kosmitów. Po zwycięstwie z Kosmitami (Genesis) Jude został powołany do Reprezentacji Japoni do turnieju FFI. Po wygranej w turnieju Jude został w Gimnazjum Raimon. Dzięsięć lat później Kidou został trenerem Teikoku,a później w raz z Endou trenerem Raimon.