Odcinek 32 – „The Prince of the Snowfield!”

Odcinek 32 – "The Prince of the Snowfield!"

Widać, że atmosfera w drużynie nie jest najlepsza. Nowy trener, odejście Axela kładzie się cieniem. Szczególnie mocno przeżywa to Kevin. Ciagle wydaje mu sie, że Axel jedzie razem z nimi autobusem na siedzeniu obok. W końcu Ramon przyjeżdżają na miejsce. Przed nimi szkoła Hakuren.

Okazuje się, że wszyscy w Hakuren znają zwyciezców turnieju i szalenie cieszą się z ich wizyty. Mark mówi, że przyjechali tu by spodkac sie z Fubuki Shirou. Okazuje się, że Fubuki gdzieś wyszedł. Może potrenowac skoki na nartach, może jazde na łyżwach czy saneczkarstwo. Wszyscy wyobrażają sobie Fubukiego jako niemalże herosa. Gdy w koncu pojawia się trudno jest ukryć zaskoczenie. Okazuje sie, że Fubuki to spotkany przez nich wcześniej przy drodze niepozorny chłopiec.

Raimon i Hakuren staczają radosną bitwę na śnieżki. Nawet Kevin na chwile zapomina o swiom żalu. Pewną konsternacje wywołuje jedynie nitypowy incydent. Z dachu osuwa się czapa śnieżna. Fubuki widząc to wydaje się szalenie poruszony.

Rozpoczyna się towarzyskie spotkanie Gimnazjum Raimona i szkoły Hakuren. Osławiony napastnik Fubuki zajmuje jednak miejsce przy bramkarzu. Wywołuje tym ponownie konsternację. Kevin jest tym niemalże rozwścieczony. Z furia atakuje. Fubuki bez problemu powstrzymuje atak. Kevin używa Smoczego ciosu. Fubuki również ten strzał blokuje.  Po czym przechodzi do ataku. Widać jak cos się w nim zmienia. Oczy zaczynają błyszczeć. Używając hissathu Eternal Blizzard przełamuje Boską Rękę.

Kolejny atak… Kolejny raz Eternal Blizzard… Przełamane Tge  Tower, The Wall i niemalże pokonana Majin The Hand.

Niesamowite!

Radosny nastrój mąci niespodziewana wiadomość. Obcy wybierają Hakuren jako kolejnych przeciwników.