Odcinek 31 – „Looking for the Legendary Striker!”

Odcinek 31 – "Odcinek 31 – "Looking for the Legendary Striker!""

 

Usunięcie Axela z zespołu nie wpłynęło dobrze na atmosferę. Szczególnie przygnębiony jest Kevin. Dodatkowo drużyna boryka się z brakami kadrowymi. Rodzi sie pomysł ściagnięcia do ekipy legendarnego napastnika Fubuki Shirou. Niestety nikt nie wie jak on wyglada ani gdzie go dokładnie znaleźć. Wyruszają w podróż na Hokkaido z nadzieją odnalezienia Fubukiego.

 

 

Razem z nimi jedzie też Victoria Vanguard, której udało się przekonać ojca, że to nie jest zły pomysł. W górach pogoda psuje się. W snieżnej zadymce natrafiają na zziebniętago chłopca stojącego na poboczu drogi. Proponują mu podwiezienie z czego ten z chęcią korzysta.

 

 

 

Nagle autobus wpada w zaspę. Nieznajomy chłopiec wychodzi by sprawdzić co sie stało. Wtem w zadymce pojawia się niedźwiedź. Kilka chwil grozy i nieznajomy otwiera drzwi mówiąc, że już jest bezpiecznie i można jechać dalej.

Zadymka mija. Ekipa Endou zostawia chłopca przy drodze. Sami jada dalej. Nie widzą tego w jaki sposób nieznajomy toruje sobie ścieżke przez śniezne zaspy.