Odcinek 30 – Miracle! Aliea Academy!!

Odcinek 30 – Miracle! Aliea Academy!! (脅威!エイリア学園‼, Kyōi! Eiria Gakuen‼)

 

Drużyna Raimona ponownie chce zmierzyć się z Gemini Storm. Niestety brakuje im jednego zawodnika. Sytuacja wydaje się bez wyjścia.  W tym momencie Victoria "Tori" Vanguard decyduje się wesprzeć zespół. Rozpoczyna się mecz.

Mark i jego przyjaciele próbują nawiązać walke z obcymi. Jest to jednak bardzo trudne. W koncu Jude udaje sie podać piłke Axelowi. Ten oddaje strzał na bramkę. Niestety chybia. Chwile później wraz z  Nathanem wykonują "Ognistego Koguta" Niestety nie trafiają nawet w bramke przeciwnika.

 

 

 

 

 

W przerwie trener zmienia ustawienie zespołu. Przesuwa całą drużynę do ataku zaniedbujac zupełnie obronę. Gemini Storm atakuja jeszcze zacieklej. W końcu meczu Janus (kapitan Gemini) wykonuje "Astro Break". Strzał przełamuje "Rękę Majina" Marka. Gemini Storm oczywiście wygrywają. 

 

 

 

 

 

 

Po meczu kontuzja Marka musi zostać opatrzona. Wszyscy są bardzo zdenerwowani sposobem w jaki potoczyło sie przegrane spotkanie. Kevin jest wściekły na trenera, Jude próbuje go uspokajać. Endou równnież broni trenera. Mówi, że Lina zrobiła tak by mógł lepiej widzieć strzały obcych.

 

 

 

 

 

 

Trener Aquilina prosi Axela by ten odszedł z drużyny. Wszyscy są zszokowani. Axel bez dyskusji godzi się na usuniecie. Marko próbuje namówić go do zmiany decyzji jednak bezskutecznie.