Odcinek 28 – Head Out! Raimon Eleven!!

Head Out! Raimon Eleven!! (出撃!雷門イレブン‼, Shutsugeki! Raimon Irebun‼)

Na początku odcinka Judd, Mark i Axel używaja kombinacji Inazuma Break. Gdy piłka zbliża sie do bramkarza Gemini Storm ten ziewa ze znudzeniem i zatrzymuje piłke jedną ręką. Cały zespół Raimona jest tym zszokowany. Bramkarz obych wyrzuca piłke na boisko. Tam przechwytuje ją inny zawodnik, który strzela w kierunku bramki. Jack uzywa "The Wall" by zatrzymać strzał ale piłka uderza go w twarza i wpycha do bramki Gimnazjum Raimona.

Raimon próbują kolejnego strzału, "Smmoczego Tornada" jednak piłke przechwytuje Janus. Kieruje piłkę w drugą stronę, trafia nią Jima i wrzuca go do bramki. Kevin mówi Juddowi, że techniki specjane nie działają na obcych. Wpada mu w słowo Janus wysmiewając techniki specjane Raimona.   

Gemini Storm zaczynaja grać jeszcze brutalniej. Janus kopie piłke w tn sposób, że ta uderza niemal wszystkich członków zespołu w końcu wpadając do bramki. Gdy kurz opada okazuje sie, że Mark jest kontuzjowany. Mark nie jest w stanie sie podnieść a Gemini zdobywają bramke za bramką. Janus ogłasza wygraną i niszczy czarną piłka budynek szkoły Kasamino Junior High .

(…)