Odcinek 27 – Obcy nadchodzą (The Aliens are Here!)

Inazuma Eleven – Odcinek 27 – Obcy nadchodzą (The Aliens are Here!)

Data premiery w Polsce –

Na początku odcinka, w powierzchnię Ziemi uderza niezidentyfikowany meteoryt. W centrum krateru widać świecący fioletowo przedmiot.

Mark i jego drużyna świętują zwycięstwo. Kazdy chce chociaz chwile potrzymac zdobyty z takim wysiłkiem puchar.

Mark sugeruje Axelowi by odwiedzić szpital, dodając, "Juliawie że wygraliśmy, prawda?",

Dalej nastepują retrospekcje tj. przypomnienie dotychczasowych meczy Raimona

W autobusie Nathan pyta MarkaEndou dlaczego Eryk i Bobbi nagle Znikneli. Mark odpowiada, że dostali telefon od Nishigaki, który chciał i osobiście pogratulować. Nathan postanawia równiez osobiście opowiedzieć o meczy przyjaciołom z Kluby Atletycznego. Nelly pyta co zespół zamierza dalej robić teraz gdy są najlepsi w Japonii. Wszyscy zgodnie twierdzą, że teraz chca być najlepsi na świecie.

W szpitalu Axel  wchodzi do szpitalnej sali gdzie leży Julia.Niesie pojedynczy, żółty kwiat. Mówi siostrzem, że wygrał mecz i zaczyna wkładać kwiat do wazonu. W tym momencie słyszy głos Julii, która cicho mówi "Bracie…".

Autobus zbliża się do miasta, Mark spoglądając przez okno zauważa trzy fioletowe, wirujące kule spadajace z nieba.

Po przybyciu do Gimnazjum Raimona okazuje się, że kampus jest kompletnie zniszczona. Mark, spanikowany, pyta dyrektora szkoły co się stało. Ten odpowiada "O-obcy". Wszyscy są kompletnie zaskoczeni. Dyrektor załamany mówi, że kosmici zaatakowali Gimnazjum Raimona. Odnajduja też członków "Jedenastki Inazumy", którzy mówią, że kosmici wyzwali ich na mecz piłki noznej. Nie mieli z nimi żadnych szans.

 
Rozlega się dudniący dźwięk. Pojawiają się trzy czarne, świecące fioletowo kule.  Łączą się na szczycie zniszczonego symbolu szkoły i formują jakby wir. Z wiru wyłaniają się trzy postacie. Informują, że są posłańcami z dalekiej planety oraz, że pozostana tutaj by walczyć poprzez rozgrywanie meczy w piłke nozną. Rozwścieczony Mark wyzywa ich na pojedynek. Rozbawiony przybych kopie lekko piłke w stronę Marka i innych. Fala uderzeniowa przewraca wszystkich członków drużyny Raimona niszcząc jednoczesnie ich klub

 

(…)