Kazemaru Ichirouta

Kazemaru Ichirouta (Nathan Swift) jest jedną z głównych postaci drugoplanowych. Początkowo należał do klubu lekkoatletów, lecz po poznaniu Endou pokochał piłkę nożną. W Raimonie grał z nr. 2 jako obrońca, a potem jako pomocnik i trzeci kapitan w Inazumie Japan. Był także kapitanem i napastnikiem drużyny Dark Emperors, ale później wrócił do zmysłów. Pojawił się w serii Go.

 

                      

 

WYGLĄD:

Kazemaru ma związane w kucyk włosy w kolorze akwamaryny z grzywką, króra zasłania jego lewe oko. Ma jasnobrązowe oczy. Jego ubranie codzienne składa się z białej bluzki z długimi rękawami, żółtego bezrękawnika oraz brązowych spodni (zostało to pokazane w odcinku 78). W serii Inazuma Eleven Go jest wyższy, jego włosy są rospuszczone, ale ich nieweilka ilość jest upięta z tyłu. Jego nowa fryzura jest podobna do fryzury Edgara Valtinasa z reprezentacji Anglii. Ubiera się w jasnobrązową kurtkę, szare spodnie i ciemnobrązowe buty.

 

OSOBOWOŚĆ:

Kazemaru lubi współzawodnictwo, a w szczególności lubi silnych pezciwników. Jest miły i przyjazny. Czasem pod presją traci pewność siebie i boi się, że nie uda mu się dotrzymać tępa kolegów z drużyny. Jest dobrym przywódcą, co udowodnił świetnie sprawdzając się w roli kapitana, gdy Kidou, Endou, Fudou i Sakuma pomagali Orpheusowi. Troszczy się o swoich przyjaciół. 

 

TECHNIKI:

[SH] Triple Boost

[SH] Koutei Penguin 2gou

[SH] Honoo no Kazamidori

[SH] Tatsumaki Otoshi

[SH] The Hurricane

[SH] Dark Phoenix

[OF] Fujin no Mai

[OF] Shippuu Dash

[OF] Bushin Feint

[DF] Bushin Defense

 

CIEKAWOSTKI:

– "Kaze" oznacza wiatr, co odnosi się do szybkości i hissatsu Kazemaru.

– Ma Character songa "Mai Agare!".

– Kiedy grał w drużynie Dark Emperors nie nosił opaski kapitana.

– Jest jednym z najszybszych graczy w anime.

– Inne drużyny, w których grał to: First Raimon, Inazuma Japan B, Red Team.